Dofinansowanie

Dzięki udziałowi w projekcie dofinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego przygotowaliśmy w naszym Klubie 20 miejsc na preferencyjnych warunkach!

Jeżeli jesteś pracującą mamą mieszkającą we Wrocławiu i przebywasz aktualnie na urlopie rodzicielskim, macierzyńskim lub wychowawczym możesz wziąć udział w projekcie!

Wystarczy, że wypełnisz komplet dokumentów zgłoszeniowych i zakwalifikujesz się do udziału w projekcie, a w okresie do 30.06.2019 zapłacisz za pobyt Twojego dziecka przez 5 h u nas jedynie  317,00 zł !

 

WARUNKI UDZIAŁU W PROJEKCIE

Od lipca 2017 roku realizujemy we Wrocławiu projekt unijny „Witaj w klubie… dziecięcym!” (nr. RPDS.08.04.02-02-0015/17), którego celem jest powrót do pracy 20 kobiet, aktualnie przebywających na urlopach macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym.

Uczestniczki projektu mogą skorzystać z dofinansowanych miejsc w Klubie Dziecięcym Krasnale Brochowskie w preferencyjnej cenie 316,00 zł miesięcznie (przy pobycie do 5h dziennie). Cena obejmuje także wyżywienie podczas pobytu dziecka oraz udział w zajęciach dodatkowych (z logopedą, z fizjoterapeutą oraz rytmika).


Kryteria udziału w projekcie:

  1. zamieszkanie na terenie Wrocławia (obszar miasta lub gminy)
  2. przebywanie na urlopie rodzicielskim/macierzyńskim lub wychowawczym

Jeżeli jesteś mamą dziecka w wieku 1-3 lat i planujesz powrót do pracy ten projekt jest dla Ciebie!’

Wyślij skan wypełnionych dokumentów zgłoszeniowych na adres kontakt@krasnalebrochowskie.pl. Po więcej informacji zadzwoń pod nr 607 347 076.

 

DOKUMENTY ZGŁOSZENIOWE:

Formularz zgłoszeniowy UE.docx

02 Zał. 3A Zaświadczenie – osoby pracujące KB

02 Zał. 3B Zaświadczenie – osoby samozatrudnione KB.docx

03 Karta Zgłoszenia Dziecka KB.docx