Warsztaty logopedyczne

Wspieranie rozwoju, kształtujące ruchy całego ciała a przez to usprawniające mowę maluszka

O warsztacie

Wiek: 1-3
Aktywność: Słuch i rytm
Liczba miejsc: 10
Typ kursu: Zajęcia grupowe
Cena: 11 zł

Dlaczego skorzystać?

Warsztaty logorytmiczne to połączenie słowa, muzyki i ruchu jako niezwykle inspirujących narzędzi wspomagających rozwój najmłodszych. Pierwsze słowa, ruchy oraz wytwarzanie dźwięków to nieustanna zabawa i poznawanie swoich możliwości! Zabawy logorytmiczne kształtują ruchy całego ciała, przez co pośrednio wpływają na usprawnianie narządów mowy, a zatem wpływają na jakość mówienia.

Nasi milusińscy odkrywają świat z nieukrywaną fascynacją. Wszystko jest ciekawe i interesujące. Jeżeli do najmłodszych lat pokażemy im, że uczenie się to tak naprawdę najwspanialsza zabawa, w przyszłości szkoła będzie dla nich miejscem rozwoju pasji i budowaniem wspaniałej, ciekawej przyszłości.

Dziecko rozwija się bardzo szybko a różnica kilku miesięcy to ogromny „skok” w rozumieniu, myśleniu i odbieraniu rzeczywistości. Każde dziecko rozwija się jednak indywidualnie. Najważniejsze aby miało zdrowe bodźce do odkrywania samego siebie i otaczającego świata. Dostosowane zabawy do wieku maluszka kształtują jego wzrok, słuch, mowę, a przy tym myślenie operacyjne, kreatywność, wyobraźnię i pamięć fotograficzną. Ruch rozwija jego inteligencję a przebywanie w grupie umiejętności komunikacyjne i społeczne. Warsztaty zapewniają wszystkie te elementy i stanowią bezpieczne środowisko fascynujących odkryć i przeżyć.

Co się będzie działo

Radość
Uczenie
Zabawa
Kreatywność

Podczas zajęć dzieci angażują wszystkie zmysły, ćwicząc koordynację słuchowo-ruchową, koncentrację, pamięć, emocje oraz harmonię i płynność ruchów. Takie zabawy bezpośrednio wpływają na rozwój sfery poznawczej i emocjonalnej. Inaczej mówiąc ciekawość rodzi ciekawość 🙂

Plan warsztatów

Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!

Zajęcia odbywają się w ciągu tygodnia lub w weekendy. Dostosowane są do grupy wiekowej i mają na celu wzmocnienie rozwoju i zainteresowań dziecka. Zajęcia prowadzone są przez animatorów i profesjonalistów z danego zakresu, którzy posiadają przygotowanie zawodowe do pracy z dziećmi. Zapraszamy rodziców na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Dla rodziców zapracowanych posiadamy w sali obok miejsce do pracy z dobrą kawą 🙂