Warsztaty artystyczne

Poznawanie i zagłębienie się w świat kolorów, dźwięków, ruchów pobudzających fantazję i wyobraźnię.

O warsztacie

Age: Any Age
Activities: Singing
Available Seats: 2
Course Type: Optional
Price: 3 £/Hour

Dlaczego skorzystać?

Inspiracja poprzez zajęcia plastyczne, ruchowe, muzyczne i kreatywne, to wspaniałe wzmocnienie rozwoju, odkrywanie talentów już od pierwszych miesięcy życia. Przede wszystkim jednak poznawanie i zagłębienie się w świat kolorów, dźwięków, ruchów pobudzających fantazję i wyobraźnię, to przecież najlepsza zabawa!

Nasi milusińscy odkrywają świat z nieukrywaną fascynacją. Wszystko jest ciekawe i interesujące. Jeżeli do najmłodszych lat pokażemy im, że uczenie się to tak naprawdę najwspanialsza zabawa, w przyszłości szkoła będzie dla nich miejscem rozwoju pasji i budowaniem wspaniałej, ciekawej przyszłości.

Dziecko rozwija się bardzo szybko a różnica kilku miesięcy to ogromny „skok” w rozumieniu, myśleniu i odbieraniu rzeczywistości. Każde dziecko rozwija się jednak indywidualnie. Najważniejsze aby miało zdrowe bodźce do odkrywania samego siebie i otaczającego świata. Dostosowane zabawy do wieku maluszka kształtują jego wzrok, słuch, mowę, a przy tym myślenie operacyjne, kreatywność, wyobraźnię i pamięć fotograficzną. Ruch rozwija jego inteligencję a przebywanie w grupie umiejętności komunikacyjne i społeczne. Warsztaty zapewniają wszystkie te elementy i stanowią bezpieczne środowisko fascynujących odkryć i przeżyć.

Co się będzie działo

Radość
Uczenie
Zabawa
Kreatywność

Stawiamy na wszystkie (bezpieczne) możliwości, uwalniania wewnętrznej ekspresji twórczej  dziecka. Na tych zajęciach nie da się nudzić! Zabawy plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik (w tym własnych lub pożyczonych od opiekuna rąk i nóg 🙂 ), materiałów, które pozornie nie przydają się w artystycznych poszukiwaniach, rozwiną twórczość i sprawność manualną każdego malucha.

Plan warsztatów

Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!
Nie występuje!

Zajęcia odbywają się w ciągu tygodnia lub w weekendy. Dostosowane są do grupy wiekowej i mają na celu wzmocnienie rozwoju i zainteresowań dziecka. Zajęcia prowadzone są przez animatorów i profesjonalistów z danego zakresu, którzy posiadają przygotowanie zawodowe do pracy z dziećmi. Zapraszamy rodziców na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Dla rodziców zapracowanych posiadamy w sali obok miejsce do pracy z dobrą kawą 🙂