Nasi Partnerzy

Wspierając rodziców w opiece, edukacji i wychowaniu nad ich największymi Skarbami współpracujemy tylko ze sprawdzonymi Partnerami, którzy gwarantują najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo.

KANZEON WROCŁAWSKI CATERING od 2003 roku zapewnia kompleksową obsługę gastronomiczną na rynku wrocławskich usług cateringowych.
KANZEON specjalizuje się przede wszystkim w dostarczaniu posiłków dla wrocławskich żłobków, przedszkoli i szkół.

„Nadrzędnym celem dla nas, jako firmy cateringowej, jest ciągłe zaspokajanie potrzeb, wymagań i oczekiwań naszych Klientów w zakresie jakości oraz bezpieczeństwa zdrowotnego wytwarzanych produktów.”

Posiadane certyfikaty:

Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. to lider polskiego rynku mebli, pomocy dydaktycznych, pomocy edukacyjnych, naukowych i rehabilitacyjnych dla żłobków, przedszkoli i szkół.

„Bezpieczeństwo, jakość i edukacja to trzy słowa, klucze sukcesu naszej firmy, którym od zawsze jesteśmy wierni. Tworzenie i wykorzystywanie okazji do jak najlepszego poznania świata przyrody oraz życia społecznego poprzez obserwowanie i eksperymentowanie jest podstawowym celem każdego nowego produktu.”

Pełny i wielokierunkowy rozwój dzieci wymaga dobrze przystosowanych i przyjaznych wnętrz z odpowiednio dobranymi pomocami edukacyjnymi. Estetyka mebli Nowej Szkoły i pomocy dydaktycznych, ich funkcjonalność a przede wszystkim bezpieczeństwo są od zawsze priorytetami firmy w projektowaniu dla najmłodszych użytkowników. Firma od wielu lat inwestuje w najnowsze technologie produkcyjne, dba o najwyższe standardy, a doskonałą jakość produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty i nagrody. „Wierzymy, że tylko w przyjaznym otoczeniu dzieci mogą w pełni rozwijać swój potencjał i podejmować wciąż nowe wyzwania.”

link do strony z certyfikatami bezpieczeństwa

Szkoła Języków Obcych Subito posiada doświadczenie w prowadzeniu zabaw językowych dla najmłodszych uczniów. Szkoła jest certyfikowanym centrum egzaminacyjnym TOEIC, TOEFL, WiDaF.

                        

„Podczas zajęć języka angielskiego dla dzieci korzystamy z różnorodnych ćwiczeń i zabaw. Podstawą zajęć są piosenki służące wprowadzeniu i stopniowemu utrwaleniu słownictwa. Aby zajęcia były skuteczne przygotowujemy dla  Państwa szereg materiałów, aby mieli Państwo możliwość kontynuować przygodę języka angielskiego w domu. Materiały dostarczamy w formie kserokopii lub na naszej stronie.

Zainteresowanie rodzica ma ogromny wpływ na motywację dziecka do nauki. Mamy nadzieję, że zabawa z językiem angielskim przyniesie  dzieciom mnóstwo przyjemności.”

Konsultacje fizjoterapeutyczne prowadzi Pani Justyna Ryś fizjoterapeutka dziecięca, prowadząca gabinet Reharys.pl.

„Od kilku lat zajmuję się rehabilitacją dzieci i niemowląt. Specjalizuję się w:

  • Terapii M.E.D.E.K. (Dynamic Method for Kinetic Stimulation)
  • Terapii NDT-Bobath

W swojej terapii z małymi pacjentami wykorzystuję także:

  • Terapię manualną
  • Masaż tkanek głębokich
  • Kinesiology taping

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz mailowego”.