O nas

Naszą misją jest wspieranie rodziców w opiece, edukacji i wychowaniu swoich pociech.

Naszą działalność prowadzimy na podstawie wpisu do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Miasta Wrocławia o którą wystąpimy po zakończonym procesie realizacji i adaptacji lokalu w czerwcu b.r. Nadzór nad naszym żłobkiem będzie sprawował Prezydent Miasta Wrocławia.

Powierzając nam opiekę nad dzieckiem, możecie mieć Państwo pewność, że Klub Krasnale Wrocławskie jest miejscem, gdzie dołożono wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednie warunki pobytu i bezpieczeństwa najmłodszym.

Naszą pracę określają:

Nasze Opiekunki zapewniają odpowiedni poziom realizacji zadań opiekuńczych, wychowawczych i edukacyjnych zgodnie z wymogami w/w ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3  oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z 25 marca 2011 r. w sprawie zakresu programów szkoleń dla opiekuna w klubie dziecięcym, wolontariusza oraz dziennego opiekuna.

 

Galeria

ORGAN NADZORUJĄCY

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia

Sekretariat Wydziału Zdrowia tel. 071/777-78-49, 071/777-82-12, 017/777-93-97, fax: 071/777-79-94, mail: wzd@um.wroc.pl

Pierwszy samochód krasnali
kids.png

DOTACJA - zapraszamy do skorzystania z darmowych miejsc w naszym klubie!

Cieszymy się móc poinformować Państwa, że otrzymaliśmy dotację z Wojewódzkiego Dolnośląskiego Urzędu Pracy we Wrocławiu na utworzenie nieodpłatnych miejsc w naszym Klubie, dla dzieci mam wracających na rynek pracy.

Dotacja obejmuje:

5 godzin pobytu – opiekę, wyprawkę, wyżywienie, zajęcia dodatkowe (realizowane podczas godzin pobytu) oraz ubezpieczenie. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy do kontaktowania się z nami mailem: kontakt@krasnalewroclawskie.pl lub telefonicznie: 721 273 355

Dokumenty rekrutacyjne, regulamin skorzystania z miejsca objętego dotacją dostępne są na stronie Kontakt.

Czytaj więcej