Zapisy

Dane dziecka:

Dane rodzica:

Zapisy krok po kroku

Przeczytaj dokładnie o zasadach funkcjonowania Klubu Krasnale Wrocławskie. Sprawdź godziny otwarcia i program dnia. Obejrzyj galerię naszych zdjęć i prac dzieci. Odwiedź nasz profil na Facebooku. I polub go 🙂

Czytelnie wypełnij wymagane przez nas dokumenty. Szczególnie dużo uwagi poświęć charakterystyce Twojego Dziecka oraz danym kontaktowym. Musimy wiedzieć jak najwięcej o jego upodobaniach lecz także lękach czy alergiach, aby otoczyć go jak najlepszą opieką.

To bardzo ważny etap. Podpisując z nami umowę powierzasz w nasze ręce swój największy Skarb. Zdajemy sobie sprawę z tego jak duża to odpowiedzialność, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby wywiązać się z zapisów umowy jak najlepiej.

Aklimatyzacja w nowym miejscu to wyzwanie dla Was obojga. Oto kilka rad, które ułatwią Maluchowi start w „dorosłe życie”, a Wam zapewnią potrzebną dawkę spokoju i bezpieczeństwa…

UWAGA! Na zajęcia Klubu zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie kompletu wymaganych dokumentów rekrutacyjnych: Karty Zgłoszenia Dziecka, kopii aktu urodzenia dziecka oraz dowodu osobistego (ew. paszportu) jednego z rodziców (do wglądu).

Inne dokumenty

Nasza dewiza

Uczymy

Bawimy

Wychowujemy